Blog > Komentarze do wpisu
Zawody w Złotoryi

Wstyd przyznać, ale znowu mam zaległości z wpisami. Od zawodów minęło mnóstwo czasu (i migawka mojego aparatu strzeliała wiele razy ;)), a tu wciąż nic i nic. No wstyd i hańba.

To po kolei. Z zawodów wróciłyśmy bez sukcesów wymiernych (no dobra, byłyśmy drugie w A2 w niedzielę, ale z błędami), ale za to z sukcesami szkoleniowymi :)

 1. Po raz pierwszy w jej karierze zdecydowałam się zostawiać ją na starcie i muszę powiedzieć, że zostawała naprawdę ładnie - siedziała twardo na tyłku i ruszała, jak jej pozwalałam. Zerwała raz, ale zdążyłam poprawić, zanim dobiegła do hopki (co też uważam za cenne doświadczenie, że mogłam ją poprawić na zawodach i nie straciłam biegu - tzn. straciłam, ale później ;)). 
 2. Testowałyśmy na zawodach nasze ciężko tłuczone 2on2off na kładce i WYSZŁY! Nie było to może najnajpiękniejsze wykonanie, ale heeej! ona w życiu nie zatrzymywała się na zawodach na strefach! A tym razem? Stawała! Juuupi!!
  Zdjęcia Olgi Maniewskiej:
  kladka
   
  2on2off
 3. Poza tym Una biegała naprawdę ładnie i w skupieniu (nie licząc jednego biegu ;)), a detki porobiłyśmy z głupoty :) W sumie jestem bardzo z zawodów zadowolona :)

I jeszcze zdjęcia Wandy Krawczuk:

 hopka

 hustawka

 

Fotografom ślicznie dziękuję :)

 

A przed zawodami byłyśmy z Uną na kontroli serca i (po raz pierwszy!!) okazało się, że nie ma pogorszenia!! HURRAAA!!!

sobota, 21 lutego 2009, hulajdusza4

Polecane wpisy

 • Psy w majonezie

  Niezbyt dawno temu kupiłam obu psom nowe obroże i smycze i chciałam dziś na spacerze porobić im paradne fotki. Marzenie ścietej głowy chociaż szczerze to dziś n

 • Zdjęcia z treningu

  Wiecie, że w dniu, w którym na stronie gazety wisiał link do mojego bloga, miałam ponad 15 razy więcej wejść niż normalnie? WOW :) Ale - do rzeczy: na ostatnim

 • Złota Polska Jesień

  Jaka jest podstawowa zasada szkolenia? Ano taka, że zachowanie nagrodzone zostanie powtórzone! Ponieważ moje ostatnie zachowanie (wpis o Finale PPA) zostało nag

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: