Blog > Komentarze do wpisu
Psy w majonezie

Niezbyt dawno temu kupiłam obu psom nowe obroże i smycze

smycz

i chciałam dziś na spacerze porobić im paradne fotki. Marzenie ścietej głowy chociaż szczerze to dziś nawet nie było aż tak źle - gończy, jak wiadomo nie od dziś, zalicza się do kategorii "modelki profesjonalne":
Una na smyczy

Una portret

a i szczeniak robił co mógł:
Raca na smycz

Problemem tym razem były nie psy, a pogoda, która była bajecznie zdjęciowa, ino nie do takich zdjęć, jakie sobie zaplanowałam. Jednakże plany są po to, żeby je zmieniać ;) co oczywiście bezzwłocznie uczyniłam, zamieniając spacer pozowany na spacer antypedagogiczny (czyli: "Una biegaj! Co tam tak pachnie?" i "Raca, gdzie Una?"). Odkręcać to będę musiała przez tydzień przynajmniej, ale może warto było? ;)

Co to wszystko ma wspólnego z majonezem? Otóż jeśli świeci słoneczko tak właśnie, jak świeciło sobie dziś, to zatapia krajobraz w powodzi złota, co fotografowie z niektórych kręgów prozaicznie nazywają "majonezem". Tak więc oto zapowiadane w tytule - psy w majonezie:

 

Dziękujemy za uwagę! Pa!

wtorek, 12 października 2010, hulajdusza4

Polecane wpisy

  • Zdjęcia z treningu

    Wiecie, że w dniu, w którym na stronie gazety wisiał link do mojego bloga, miałam ponad 15 razy więcej wejść niż normalnie? WOW :) Ale - do rzeczy: na ostatnim

  • Złota Polska Jesień

    Jaka jest podstawowa zasada szkolenia? Ano taka, że zachowanie nagrodzone zostanie powtórzone! Ponieważ moje ostatnie zachowanie (wpis o Finale PPA) zostało nag

  • Finał Pucharu Polski Agility

    Jako Mistrzyni Spóźnionych Wpisów niniejszym sprawozdaję zawody agility, które odbyły się w pierwszy weekend października. Był to Finał Pucharu Polski Agility.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
martyna_art
2010/10/18 13:29:45
Mniam, cóż za pyszny majonez :)