Blog > Komentarze do wpisu
Wieści?

Ahoj!

Wiem, że nasz blog w zasadzie jest martwy, ale skoro już zmobilizowałam się do pełnej przebudowy naszej strony, to może i tutaj naskrobię kilka słów :)

Cóż się u nas dzieje? Chyba przede wszystkim czas leci... Raca, zupełnie nie wiem kiedy, skończyła rok! :o Z tej okazji nawet popełniłam urodziny filmik:

Nadal jest takim dobrym, słodkim "dzieckiem", uwielbiającym mizianka, przytulanie, bycie blisko i nadal jest wytrzałową rakietą, kiedy zabieramy się do jakiejś roboty :) Jest przefantastyczna i tyle :) Zaczęłyśmy trochę dłubać agilitowo (widać na filmiku), ale tylko trochę i teraz mamy przerwę, bo mam problemy z kręgosłupem i w tej chwili - zakaz biegania... cieszymy się więc wspólnymi spacerami :D

Una ma już lat prawie siedem i wciąż jest pełna życia i wigoru, aczkolwiek - zwłaszcza przy młodej, giętkiej i pełnej energii Racy - widać, że już nie jest takim całkiem młodzieniaszkiem. Kiedy jeszcze biegałam ;) udało nam się wygrać jeden dzień kwalifikacji do Mistrzostw Świata Agility:

z czego jestem bardzo dumna :) Sędziował Rolf Graber, który będzie sędziował MŚ. Tory postawił takie, że miny wszystkim na zapoznaniach rzedły ;) tego dnia oba biegi openowe ukończyło tylko 15 psów (na 51!) :o i najlepsziej zrobiła to własnie Una! Jak tu nie być dumnym? :)

 

I to chyba tyle!

środa, 01 czerwca 2011, hulajdusza4

Polecane wpisy

  • PPA Legnica

    Ubiegły weekend spędziłyśmy w Legnicy (dokładniej to w Legnickim Polu), startując (nie trudno zgadnąć) w zawodach agility. Pogoda była iście letnia - ponad 30 s

  • Strefy, strefy, strefy... cd.

    Zawody coraz bliżej, więc nasze życie kręci się wokół stref ;) Kolejny filmik: Pomiędzy poprzednim filmikiem a tym miałyśmy dwie sesje - w pierwszej prosiłam ją

  • Strefy, strefy, strefy...

    Już dawno wiedziałam, że Uny strefy, choć dość skuteczne, nie są dobre - ona nie rozumie swojego zadania i jest bardzo, ale to bardzo zależna od mojej pozycji.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Mion, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/06/06 22:06:25
Rok? Już?! :o
Widziałam was w Łodzi (Raca jest piękna, piękna!), ale niestety na żaden przebieg jakoś nie trafiłam. Ale wielkie gratulacje, torki rzeczywiście do prostych nie należały... :)